חברת אקסל הינה יבואנית ומפיצה של

ציוד סלולר ושל פתרונות תקשורת מתקדמים וחדשניים

אנחנו מביאים אליך את הציוד והפתרונות המתקדמים ביותר בתחום התקשורת

אודותינו

חברת אקסל טלקום  נוסדה בשנת 2004,  מנוהלת ע”י קבוצת יזמי תקשורת מובילים, הינה מפתחת, יצרנית, אינטגרטורית יבואנית ונציגה של ספקיות ציוד תקשורת טכנולוגי מתקדם. אקסל מספקת מגוון מוצרים רחב כולל מוצרי IP, תקשורת סלולרית, תקשורת קווית-נייחת, מודמים, מכשירים חכמים, IoT ואביזרים המכוון לכל רשתות התקשורת המסורתית ותקשורת הנתונים הקווית והאלחוטית.

כחברה מובילה בשוק התקשורת הישראלי, עוסקת אקסל טלקום ביבוא, הפצה ולוקליזציה של התקנים ניידים ובכלל זה טלפונים חכמים, טלפונים פשוטים,  אינטגרציה של תוכנות ופתרונות ענן, הפצה ואינטגרציה של ציוד רשת כולל נתבים והתקני פס רחב.

לאקסל טלקום חלק מכריע בהחדרת  מוצרי תקשורת ניידים וסלולארים לשוק הישראלי.  כיום אקסל הינה חברה מובילה בשוק מוצרי התקשורת בזכות איכות מוצריה, התאמתם לשוק וכן בזכות שותפויות אסטרטגיות עם כל גורמי הביניים. אקסל טלקום מחויבת לרענון תמידי של סל המוצרים המתקדמים בשוק התקשורת הישראלי. יעד זה מושג בזכות היכולת לזהות את צרכיו המשתנים של משתמש הקצה ובזכות קשרים ענפים עם מיטב היצרנים ברחבי העולם.

לאחרונה Accel  הפכה את חברת הבת שלה Siyata Mobile המתמחה בתחום המכונית המקושרת לחברה ציבורית הנסחרת בבורסה של טורונטו, סימן SIM.V. Siyata  הינה הספקית הגדולה בישראל של פתרונות מכונית מקושרת וספקית מרכזית באירופה, אוסטרליה ובצפון אמריקה.

לסגל העובדים והמנהלים שלנו יש שנות התמחות רבות בעבודה עם צוותי הפיתוח של חברות תקשורת מובילות. אנחנו גאים ביישום של הפתרונות ששיווקנו ויודעים שלקוחותינו שבעי רצון מהעובדה שביכולתנו להדריך אותם בכל שלבי הפיתוח.

אנחנו בוחנים באופן מתמיד את הטכנולוגיות החדשניות של הדור הבא שעשויות להעשיר את היכולת של לקוחותינו, ולשתף פעולה עם ספקים מובילים כדי לשווק את מוצריהם, את הפתרונות והתוכנות שלהם עבור תעשיית התקשורת העולמית.

“‘אנחנו גאים בהטמעה של הפתרונות שאנו משווקים, ויודעים שלקוחותינו שבעי רצון מהעובדה שביכולתנו להנחות אותם בכל שלבי הפיתוח, מ-א’ ועד ת”

עוד על הפתרונות שלנו

אנחנו משווקים פתרונות למכונית המקושרת, פתרונות ענן ותוכנות, רשתות תקשורת ו-IoT