קשרי משקיעים

אודותינו

קשרי משקיעים

אודותינו

קבוצת אקסל נוסדה בשנת 2004,  מנוהלת ע”י קבוצת יזמי תקשורת מובילים, הינה מפתחת, יצרנית, אינטגרטורית יבואנית ונציגה של ספקיות ציוד תקשורת טכנולוגי מתקדם. אקסל סולושנס מספקת מגוון מוצרים רחב כולל מוצרי IP, תקשורת סלולרית, תקשורת קווית-נייחת, מודמים, מכשירים חכמים, IoT ואביזרים המכוון לכל רשתות התקשורת המסורתית ותקשורת הנתונים הקווית והאלחוטית.

כחברה מובילה בשוק התקשורת הישראלי, עוסקת אקסל ביבוא, הפצה ולוקליזציה של התקנים ניידים ובכלל זה ציוד סלולארי, אינטגרציה של תוכנות ופתרונות ענן, הפצה ואינטגרציה של ציוד רשת כולל נתבים והתקני פס רחב.

לאקסל סולושנס חלק מכריע בהחדרת מוצרי תקשורת ניידים וסלולארים לשוק הישראלי.  כיום אקסל סולושנס הינה חברה מובילה בשוק מוצרי התקשורת בזכות איכות מוצריה, התאמתם לשוק וכן בזכות שותפויות אסטרטגיות עם כל גורמי הביניים. אקסל סולושנס מחויבת לרענון תמידי של סל המוצרים המתקדמים בשוק התקשורת הישראלי. יעד זה מושג בזכות היכולת לזהות את צרכיו המשתנים של משתמש הקצה ובזכות קשרים ענפים עם מיטב היצרנים ברחבי העולם.

לסגל העובדים והמנהלים שלנו יש שנות התמחות רבות בעבודה עם צוותי הפיתוח של חברות תקשורת מובילות. אנחנו גאים ביישום של הפתרונות ששיווקנו ויודעים שלקוחותינו שבעי רצון מהעובדה שביכולתנו להדריך אותם בכל שלבי הפיתוח.

אנחנו בוחנים באופן מתמיד את הטכנולוגיות החדשניות של הדור הבא שעשויות להעשיר את היכולת של לקוחותינו, ולשתף פעולה עם ספקים מובילים כדי לשווק את מוצריהם, את הפתרונות והתוכנות שלהם עבור תעשיית התקשורת העולמית

 

הנגשה של דוחות כספיים

 

התחל להקליד והקש Enter כדי לחפש